Ursynów to inwestycja, która pochłonęła mnie całkowicie.

To jeden z tych projektów gdzie moim zakresem prac było stworzenie go podstaw.

Zakres prac obejmował zmianę elektryki, wyburzenia, dobudowy, wydzielenie strefy sypialni, lifting kuchni, projekt zabudów stolarskich, nadzór nad remontem, dobór mebli, oświetlenia i dodatków, finalnie wystylizowanie nieruchomości i zakupy.
Oj było co tam robić.

A historia tego projektu jest taka.
Zgłosiła się do mnie klientka, która potrzebowała dużej zmiany układu funkcjonalnego w swoim mieszkaniu. W tym projekcie ważne było, żeby poprawić i zadbać przede wszystkim o funkcjonalną przestrzeń w mieszkaniu.

Moim głównym celem było zapewnienie super ekstra strefy przechowywania i zapewnienie dobrego stolarza.
Cel numer dwa to wydzielenie strefy sypialni i zapewnienie świetnej firmy, która wykona przeszkloną ścianę ze szprosami w sypialni. Już na etapie konsultacji i samej koncepcji zrodziła się potrzeba przesunięcia ścian, dobudowanie nowych oraz zmianę miejsca wejść do łazienki i nowej sypialni.

Czas trwania całej realizacji to zaledwie miesiąc. Dalej nie wiem jak nam sie to udało 🙈

Gdybym miała powiedzieć z czym do tej pory kojarzy mi się ten projekt to byłoby to przede wszystkim cudowni właściciele, moja klientka której obecnie i ja jestem klientka w jej specjalizacji i zaraz bede tańczyć na jej weselu na Podlasiu🎈

Podoba Ci sie to wnętrze?

#nieruchomości #metamorfoza #projekt #projektowaniewnetrz #projektpodklucz #homestagingwarszawa #remonty #remontymieszkańwarszawa #remontymieszkan #homestaging #inwestowaniewnieruchomosci #inwestowanie

Instagram logo