5 mitów o Homestagingu – znasz je wszystkie?

1️⃣ TO JEST ZA DROGIE

Niektórzy myślą, że home staging to droga usługa i nie warto w nią inwestować… Koszty inwestycji w home staging zależą od zakresu wsparcia z mojej strony, budżetu klienta, wielkości i stanu nieruchomości oraz przeprowadzenia koniecznych zmian. Kwota zainwestowana w profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jest zdecydowanie niższa niż późniejsza OBNIŻKA CENY nieruchomości.

2️⃣ MÓJ DOM ZOSTAŁ STYLOWO URZĄDZONY I NIE POTRZEBUJE HOME STAGINGU.

Akredytowany home stager ma doświadczenie w przygotowaniu mieszkania do sprzedaży tak żeby nieruchomość od samego progu zachwyciła jak największą liczbę klientów docelowych. Profesjonalny home stager jest również obiektywny. Właścicielom nieruchomości może się podobać wygląd ich domu, natomiast ten sam wygląd może nie odpowiadać gustom potencjalnych nabywców. Celem home stagera jest zaangażowanie jak największej liczby potencjalnych kupujących bez względu na ich osobisty styl.

3️⃣ NIE POTRZEBUJEMY HOME STAGERA ŻEBY UPORZĄDKOWAĆ SWOJĄ WŁASNĄ PRZESTRZEŃ.

Chociaż może się to wydawać łatwym zadaniem, depersonalizacja domu wiąże się z wieloma wspomnieniami i emocjami po latach gromadzenia osobistych rzeczy. Akredytowany home stager przedstawi szczegółowy plan działania w celu usunięcia osobistych przedmiotów, które odwracają uwagę od funkcji domu i pokazują jedynie to jak mieszka właściciel.

4️⃣ NIE DA SIĘ ZROBIĆ HOME STAGINGU W DOMU W KTÓRYM JESZCZE MIESZKAMY.

Home staging absolutnie nie dotyczy tylko nieruchomości nie zamieszkałych. Profesjonalny home stager udziela szczegółowych wskazówek właścicielom nieruchomości jak przygotować nieruchomość do pokazania potencjalnym klientom tak, żeby nadal czuli się w niej komfortowo.

5️⃣ WYSTAWIMY NIERUCHOMOŚĆ BEZ HOME STAGINGU NA PRÓBĘ MOZE UDA SIE SPRZEDAĆ.

Powiedzenie, że „nie masz drugiej szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia” ma w sobie wiele prawdy. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę i błąd, ponieważ drugi raz pierwszego dobrego wrażenia nie da się wywrzeć.

A Ty z jakimi mitami o home stagingu się spotkałeś? 🤔

#homestaging #nieruchomosci #agencjanieruchomosc i#mieszkanienasprzedaż #wynajem #wynajemdługoterminowy

Instagram logo